Kurumsal
Kurumsal

Öncelikle bizleri destekleri ile yalnız bırakmayan tüm iş ortaklarımıza ve müşterilerimize en derin şükranlarımı sunmak istiyorum. 1992 yılının Kasım ayında başladığımız çalışma hayatımızda çıktığımız başarılarla dolu olan bu yola İNAN ÇELİK KALIP MONTAJ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak devam ediyoruz. 

İnan  Çelik Kalıp Montaj San. Tic. Ltd. Şti., güven dolu ilişkiler kurmak ve hizmet kalitesini arttırabilmek amacıyla, müşteri odaklı yönetim ve müşteri memnuniyeti anlayışını benimsemiştir. İnan  Çelik Kalıp Montaj San. Tic. Ltd. Şti. sadece en iyi hizmeti, en yüksek kalite ile sizlere sunma inancına bağlı kalarak, sektörde bu günkü yerini almıştır. İnan  Çelik Kalıp Montaj San. Tic. Ltd. Şti. bugün olduğu gibi gelecekte de yatırımlarına devam ederek teknolojik gelişmelere uyum sağlayarak sürdürülebilir bir kalite ile en iyi hizmeti vermeye devam edecektir. 

Çıktığımız bu yolda bizlere her zaman destek olan iş ortaklarımıza, güven duyan müşterilerimize ve şirketimize değer katan tüm çalışanlarımıza, şirketimizin geleceğini beraber yarattığımızın bilinciyle  en içten teşekkürlerimi sunarım. 

                                                                                                              Saygılarımla, 

                                                                                                                Bedir İNAN